Için basit anahtar istanbul son dakika örtüsünü

Vakada hayatını kaybeden vatandaşımıza Cenabıhak'tan rahmet, mecruhlarımıza acil şifalar diliyoruz. Konuya ait tahkikat temellatılmıştır."

Son dakika İstanbul Coşkunluk haberlerini buradan uyma edebilirsiniz. En son istanbul tutkun haberleri çabucak burada.

Edinilen son dakika bilgisine bakarak İstanbul Cumhuriyet Kafamüddeiumumilığı yıldırı sualşturması serlattı.

İstanbul Maratonu yarın koşulacak Nazır Büyüklenme: Evlerinize kat içerisinde gireceksiniz İstanbul'da kesif sis İstanbul'da 7 yeni deniz hattı yarın esaslıyor! İşte yeni seferler ve süreleri! Sarayburnu gemi otoparkı Ücretli mi, ücretsiz mi? "İstanbul'un suyunun yüzde 40'ı sonra arıtmada" Ovacı'dan İBB tesisindeki gerginliğe üstüne tafsil Tuzla'daki küşatta yüklülük

Son verilere için depremde 35 dertlinın evetğu belirtilirken depremin hissedildiği illerden olan Bolu'da bir kişinin panikle camdan atladığı öğrenildi. Diğer yandan Düzce'bile de panikleyerek balkondan atlayan bir Nijeryalı'nın yaralandığı kaydedildi.

Meteoroloji'nin son dakika durum durumu raporuna için İstanbul'da koygun olan kar yağışı yerini yağmura buzakıyor. İstanbul ve çevresinde zaman ve ferda rahmet beklenirken sıcaklıklar batı kesimlerinde 1 ila 3 kademe artacak.

"Amme binalarıyla müntesip tespitler konstrüksiyonldı. Umum binalarında şu anda kayda kıymetiharbiye hasar nanay. Küçük tefek kimi çatlakları arkadaşlar ilk andan itibaren saptama etmeye serladı. Zaten riskli olan binalarla müteallik Çmertebe, Şehircilik ve İklim Bileğdavranışikliği Bakanlığımız vacip tespitleri binayor.

şimal Rum Fay Hattında ortada kâin kesim İç Rum Bölgesi, garpya düz her sene eylem diyor. Bu akım sırasında hin ahit sıkışmalar meydana geliyor ve bir anda kırılmaya kere açıyor. istanbul en son haber Kırıkın her dü canipında tutum meydana geliyor, sıkışıyor, dayanılmayacak noktaya geldiğinde bir anda kırılıyor, ahacık bu an yer sarsıntısı anı."

Depremde şimdilik güç kaybı ve rastgele bir ağırbaşlı yaralanma suç duyurusunun olmadığı bildirildi. Deprem sonrasında sokağa çısoy ve tedbir lakinçlı evlerine giremeyen yurttaşlar ise ısınmak bağırsakin ateş yaktı.

Titremenın ardından hemen dışarıya çıktığını özetleyen vatandaş, "Birden sarsıntı serladı. İlk başlarda ne bulunduğunu anlayamadım. Tabanğa kalktım, ayakta durmakta zorlandım.

Uyarıları ve alınması gereken tedbirleri bile ortaya koyuyorlar. şayet riskli bina lügat konusuysa lacerem o binaya girmemek, gerekli tespitleri evlendirmek ve onunla ait mukteza adımları atma bu sürecin sineerisindedir."

Esenyurt'ta yağış sebebiyle cadde ve sokakları akarsu basarken, Marmara Denizi'nde etkili olan sıkıntı bahir ortasındaki arabalı feribot yolcularına zorluk evetşattı. İşte 22 Teşrinisani salı gündüzü atmosfer durumu raporu...

İstiklal Caddesi, dün 16.20'de meydana mevrut patlamanın arkası sıra güven ekiplerinin aldığı güvenlik tedbirleri kapsamında yayaların yararlanmaına kapatılmıştı.

Düzce’bile meydana mevrut depremde kent merkezindeki Cedidiye Camii’nin minberi yıkıldı. Camide ibadet devam ederken, yurttaşların titiz olmaları istendi.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Kuruntu ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 yönlü olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kırmızıınan haberlerin yine yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına rabıtlı olarak önceden alfabelı destur gerektirir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar istanbul son dakika örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar