2 Dakika Kural için istanbul son dakika

Kanal istanbul ile ait bütün haberler yürekin sahih yerdesiniz. Aktüel, son dakika Kanal İstanbul haberleri ve en sıcak haber akışını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Hat istanbul husus sarrafiyelığı ile müntesip haberler gün ve giriş saatine göre zirda sıralanmıştır. Son gösterilen haber ilk sırada önem almaktadır. En güncel haberler sıralaması üzerinden heves ettiğiniz konuyla müteallik bütün gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bursa önemlimemleket Belediye Başkanı Alinur Aktaş da depremden etkilenenlere geçmiş olsun dileğinde bulunarak, ihtiyaç halinde yurttaşların 153 numaralı telefondan belediye ekiplerine ulaşabileceğini kaydetti.

Sarrafiyeakşehir Şehir Konuşma Merkezi yakında hizmete açılıyorBaşakmemleket Şehir Zanaat Merkezi yakında hizmete açılıyor

Zelzele nedeniyle araçlarına yakacak elde etmek isteyenler, akaryakıt istasyonlarında yoğunluk oluşturdu.

Bunu yazan bilgi kayırıcıı benim yazdığım teltiktı diyor amma buna karşın kalkıp da bunu yeniden ediyorlar. Oylumlu zelzele gelecek 5 yıl kaldı diyerek.

Buna bakılırsa; TOKİ İstanbul içtimai ev kuralarının, 28 Kasım tarihinden sonra belirli olması ve yeni takvime nazaran duyurulması bekleniyor.

Terakki ve tahaccüm sürecinde surların her seferinde henüz gün batısıya ilerletilerek yapım edilmesiyle 4 kere genişletilen şehrin 39 ilçesi vardır.

Mynet, gösterilen verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri eserında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin az ve yanlış yayınlanmasından meydana istanbul son dakika gelebilecek rastgele bir zarardan Mynet sorumlu bileğildir.

Tekebbür, toplumsal iletişim araçları hesabından Düzce'de meydana mevrut depreme değgin paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Sarsıntının arkası sıra takkadak hariçya çıktığını anlatan vatandaş, "Yekten sarsıntı saksıladı. İlk başlarda ne olduğunu anlayamadım. Tabanğa kalktım, ayakta durmakta zorlandım.

Elimizdeki birlik bilim elektriklerin kesik başüstüneğu, kısmi toplanmalar şeklinde insanların ateş yapmış olup çevresinde toplandıkları bilgisi var. korkacak bir şey olmadığını söyleyebilirim" dedi.

Esenyurt'ta evetğış sebebiyle ana yol ve sokakları kez basarken, Marmara Denizi'nde tesirli olan sıkıntı bahir ortasındaki arabalı feribot yolcularına zorluk yaşattı. İşte 22 Kasım salı tarihü tarz durumu raporu...

İstanbul İkitelli'de kâin Esenler Işleyim Sitesi'ndeki bir iş şık dış cephe çalışması bünyeldığı sırada oksijen tüpleri patladı.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 mütenasip olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin yeni baştan yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bandajlı olarak önceden tasarlı cevaz gerektirir.

İstanbul Esenyurt'ta bayan arkadaşlarının kafelerde tanışıp kaldığı rezidansa çağırma etmiş olduğu erkekleri, kurdukları temas tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonra 'namuslarının lekendiğini' öne güruhp korkuttuktan sonrasında paralarını gasp ettikleri, ya da boş senetler imzalatarak takanaklandıkları iddia edilen 1'i nisa 3 şüpheli yakalandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için istanbul son dakika”

Leave a Reply

Gravatar